Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Spotkanie z rodzicami 4 lutego 2017

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 4 lutego 2017r. o godzinie 9:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami. Na spotkaniu omawiane będą bieżące sprawy działalności szkoły jak również przeprowadzona będzie ankieta dotycząca dotychczasowej pracy. Serdecznie Państwa zapraszamy. Wszelkie uwagi z Państwa strony są dla nas bezcenne.

Czytaj więcej: Spotkanie z rodzicami 4 lutego 2017

Angielski dla Dorosłych

Image result for english for adults                    Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zajęcia języka angielskiego dla dorosłych - poziom podstawowy odbywają się w każdą sobotę o godzinie 12:30

Koszt zajęć £7 za godzinę.

Wszystkie osoby chętne do podjęcia nauki serdecznie zapraszamy.

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Drodzy Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od dnia 15/01/2017 ogłaszamy nabór uczniów na rok szkolny 2017/2018.

Zapisy przyjmujemy do dnia 30 czerwca 2017.

Kilka godzin w naszej szkole to nauka ,zabawa i sposób na spędzenie  sobotniego przedpołudnia

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego

W razie pytań prosimy o kontakt.

Jednocześnie przypominamy, że rejestracja obowiązuje zarówno uczniów nowych jak i tych uczęszczających już do szkoły.

Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Witamy w nowym 2017 roku

Szanowni Państwo, po jakże krótkiej przerwie świąteczno - noworocznej, ponownie wracamy do szkoły.

Uprzejmie informujemy, że zajęcia rozpoczynamy w dniu 7 stycznie 2017r. o godz. 9:00

Przypominamy, że kółko plastyczne oraz klub Tolka Banana rozpoczynają się po zajęciach o godz. 12:40. Szczęliwego nowego roku.

Serdecznie zapraszamy.

Mary Kay w naszej szkole

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy wszystkie mamy na spotkanie z doradcą kosmetycznym w dniu 10 grudnia 2016r. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do naszej szkoły od godziny 9:00 do 11:45
Możliwe są indywidualne konsultacje. Serdecznie zapraszamy.