Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Spotkanie z logopedą

Logopeda radziSzanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na warsztaty szkoleniowe dotyczące norm rozwojowych, norm wymowy oraz norm mowy dla dzieci do 6 lat.
Warsztaty odbędą się w Sali przykościelnej w dniu 16 października od godziny 11.30. Koszt warsztatów £20
Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem zapraszamy. Zgłoszenia przyjmuje Pani Kamila Czachorowska tel: 07512058005
Natomiast wszystkie osoby zainteresowane konsultacjami logopedycznymi zapraszamy w dniu 23 października 2016r. Koszt konsultacji £15. Zgłoszenia również prosimy kierować do Pani Kamili Czachorowskiej.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Jeśli Państwo maja pytania związane z działalnością szkoły oraz dotyczące współpracą z logopedą prosimy o kontakt z dyrekcją szkoły.

Kiermasz podręczników 2016

KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW !!!

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, ze w dniu 17 września 2016r. W auli szkolnej odbędzie się kiermasz używanych podręczników.
Gorąco zapraszamy tych z Państwa którzy chcą udostępnić niepotrzebne podręczniki innym uczniom za symboliczna opłata lub nieodpłatnie. ...
Kiermasz rozpoczynamy od godziny 9:15!
Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do współpracy 2016/2017

Image result for job

NAUCZYCIELI I ASYSTENTÓW NAUCZYCIELI  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Uprzejmie zapraszamy wszystkie osoby chętne do podjęcia pracy na stanowisku Nauczyciela lub Asystenta Nauczyciela.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub kontakt telefoniczny/osobisty z dyrekcją szkoły

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Inauguracja nowego roku szkolnego 2016/2017

Image result for rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17Serdecznie witamy uczniów i rodziców po przerwie wakacyjnej.

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się w sobotę 10 września 2016r. o godz.9:00 w kościele parafialnym p.w. Matki Bożej Ostrobramskiej w Bristolu.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia

Spotkanie inauguracyjne 2016

Image result for uwagaSzanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 września 2016r o godz.10:00 w kościele parafialnym odbędzie się spotkanie inauguracyjne z rodzicami.

Wszystkich Państwa, którzy zapisali swoje pociechy do naszej szkoły serdecznie zapraszamy.

Na spotkaniu poruszone zostaną sprawy administracyjne dotyczące nowego roku szkolnego.