Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zajęcia dla dorosłych

Drodzy Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Polska Katolicka Sobotnia Szkoła im Jana Pawła II w Brystolu  BS6 5RH ogłasza nabór do dwóch klas z nauką języka angielskiego i polskiego dla dorosłych .

Chcemy rozpocząć zajęcia już 20 lutego 2016 w naszej szkole jeżeli uzbiera się grupa zainteresowanych osób.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Szczegóły oferty są dostępne u dyrektora szkoły telefonicznie lub e-mailowo.

Zapraszamy.

Dear parents/carers

Kindly be informed that Polish Catholic Saturday School of John Paul II based in Bristol BS6 5RH that there is now an opportunity to enroll in English or Polish classes for adults.

We would like to start our classes on the 20th February 2016 or as soon as a group of adults have been enrolled.

If you are interested in our offer please contact the head teacher by mobile or e-mail.

All welcome.

21 -22 stycznia Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim naszym Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy wszystkiego co najlepsze. Samych słonecznych dni, zdrowia i uśmiechów w każdej chwili  a miłość jaką posiadają w swoich sercach niech im towarzyszy nawet w ciężkich chwilach.

Wesołych Świąt! - 2015

Wszystkim Rodzicom i uczniom, życzymy zdrowych I spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2016 roku.

Niech ten czas przepełniony będzie miłością i radością.

Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze.

Do zobaczenia 9 stycznia 2016

19 grudnia 2015 - JASEŁKA

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy na Jasełka w sobotę 19 grudnia o godzinie 11:45 w auli szkolnej

Z tej okazji nasi uczniowie przygotowali krótkie przestawienie oraz wspólne kolędowania.

Wszystkich chętnych rodziców serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do współpracy - Nauczyciel geografii

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELA GEOGRAFII

Uprzejmie zapraszamy osobę chętną do podjęcia pracy/wolontariatu na stanowisku

Nauczyciela Geografii

Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe
-Przygotowanie pedagogiczne
-Odpowiedzialność, zaangażowanie, solidność

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub kontakt telefoniczny/osobisty

Serdecznie zapraszamy do współpracy.