Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Spotkanie inauguracyjne 2016

Image result for uwagaSzanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 3 września 2016r o godz.10:00 w kościele parafialnym odbędzie się spotkanie inauguracyjne z rodzicami.

Wszystkich Państwa, którzy zapisali swoje pociechy do naszej szkoły serdecznie zapraszamy.

Na spotkaniu poruszone zostaną sprawy administracyjne dotyczące nowego roku szkolnego.

Wakacje 2016

Wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielem życzymy spokojnych i wesołych wakacji.

Dużo słońca oraz inspirujących przeżyć.

Do zobaczenia 10 września 2016r.

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16 lipca 2016r. odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Z tej okazji uczniów obowiązują stroje uroczyste, czyli biała koszula/bluzka i czarne spodnie/spódnica.

Uroczystość rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 9:00 w kościele parafialnym p.w. Matki Bożej Ostrobramskiej.

Wszyscy spotykamy się w kościele!

Po Mszy św. przejdziemy do auli szkolnej gdzie odbędzie się część oficjalna oraz część artystyczna. Rozdanie świadectw dla poszczególnych klas odbędzie się po zakończeniu akademii. Na zakończenie przewidujemy zdjęcia klasowe i uczniów całej szkoły.

Jeśli pogoda pozwoli planujemy zawody sportowe w związku z tym prosimy zarówno rodziców jak i dzieci o zabranie strojów sportowych.

Serdecznie zapraszamy nie tylko uczniów ale i rodziców oraz wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty literackie z Agą Szczepańską_

W związku ze spotkaniem z panią Agą Szczepańską zachęcamy wszystkich uczniów aby przyszli do szkoły w przebraniu ulubionego bohatera książkowego lub detektywa.

Aga Szczepańska - spotkanie autorskie

Aga SzczepańskaSzanowni Państwo,

wszystkie osoby niezwiązane ze szkołą zapraszamy od godz. 12.30 do 13.00 w auli szkolnej Colston's Girls' School na spotkanie autorskie z panią Agą Szczepańską. Na spotkaniu będzie możliwość zakupienia książki (cena £7) z autografem.